O nas

Jesteśmy wielopokoleniową rodziną Górali z Czorsztyna.  Wynajmem pokoi zajmujemy się od 1986 r. Cenimy sobie współpracę ze stałymi klientami, ale jesteśmy również otwarci na nowe znajomości.

W naszym domu przyjmujemy zarówno grupy zorganizowane takie jak wycieczki szkolne, czy wycieczki z zakładów pracy, jak również indywidualnych turystów. Do domu dobudowaliśmy dodatkowy budynek z osobnym wejściem, w którym znajduje się sześć pokoi . Gwarantuje to większą prywatność dla gości. W części domu, w której mieszkamy, wynajmujemy obecnie sześć pokoi na pierwszym i drugim piętrze. Z tych pokoi rozpościera się piękny widok na Tatry, Zamki i Jezioro Czorsztyńskie.

Aby sprostać Państwa wymaganiom stale ulepszamy nasz dom. Wszystkie pokoje i łazienki  są po generalnym remoncie.  Staramy się również zapewniać dodatkowe atrakcje takie jak plac zabaw dla dzieci i góralska altanka z paleniskiem. Gwarancją udanego wypoczynku jest dogodne usytuowanie naszego domu z dala od ruchliwych ulic, a jednocześnie blisko największych atrakcji regionu.

Zadowolenie naszych gości to dla nas priorytet, dlatego staramy się dostosować do Państwa potrzeb. Wybór pobytu w naszym domu to gwarancja wysokiej jakości usług, rodzinnej atmosfery i udanych wakacji w Czorsztynie.